Суббота, 20.04.2024, 10:15

« 1 2 3 4 ... 14 15 »

Інтерактивність - це можливість двосторонньої взаємодії. Учнівський та вчительський колективи Громівської гімназії щиро вдячні за придбання інтерактивної панелі Паланською громадою. Панель - це наступне покоління мультимедійних дошок. Інтерактивний дисплей! 3D моделі по предметах! Середовище MOZABOOK! Ефективний засіб для навчання! Найкраща якість зображення незалежно від умов! Сенсорна панель працює при яскравому денному освітленні! Легка зміна місця розташування та простота у встановленні завдяки мобільній стійці, підключення лише одним кабелем!

Діти активно працюють  та здобувають нові знання , завдяки новому гаджету!

Просмотров: 129 | Добавил: Цветок | Дата: 07.12.2021 | Комментарии (0)

24 листопада учні Громівської гімназії взяли участь у Всеукраїнському конкурсі з англійської мови "Гринвіч", який проводиться щороку.

Бажаємо успіхів нашим юним знавцям англійської мови, сподіваємось на гарні результати!

Просмотров: 133 | Добавил: Цветок | Дата: 07.12.2021 | Комментарии (0)

Канікули, а для учнів Громівської гімназії, це ще й цікава екскурсія до Державного історико-культурного заповідника "Трипільська культура" село Легедзине, розташованого під відкритим небом, у якому відтворено поселення трипільців у натуральну величину. Окрім неймовірних споруд-гігантів, які вдалося відтворити, у музеї  ми ми побачили : посуд та його фрагменти; знаряддя праці із кісток та каміння; глиняні статуетки тварин та людей, яким понад 5 тисяч років; наконечники для стріл. Особлива подяка директору Владиславу Васильовичу Чабанюку!

Також ми не могли оминути Памятник героям-прикордонникам і службовим собакам поблизу с. Легедзине

Просмотров: 107 | Добавил: Цветок | Дата: 07.12.2021 | Комментарии (0)

На 14 жовтня припадає одразу три величних свята - День козацтва, свято Пресвятої Богородиці та День захисника України.

13 жовтня у Громівській гімназії відбулися заходи до Дня козацтва та Дня захисника України: спортивні розваги, танці, вірші, пісні, а найсмачніше - козацька юшка!

На свято завітав учасник АТО Попов Ігор Петрович. Увесь колектив Громівської гімназії приєднується до привітань на адресу всіх захисників нашої Вітчизни! Бажаємо їм благополуччя і сил, міцного здоровя! Мирного неба і смачного хліба! Усіх зі святом!

Просмотров: 100 | Добавил: Цветок | Дата: 06.12.2021 | Комментарии (0)

1 ВЕРЕСНЯ — День знань — особливе свято! Завжди яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою. Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі поздоровлення i кожне людське серце, хвилюючись відгукується на заклик першого дзвінка! У цей день від всієї душі хочеться побажати успіхів у навчальному процесі та щоб новий навчальний рік приносив тільки приємні враження!

В 2021-2022 навчальному році Громівська гімназія зустріла 78 здобувачів освіти та 25 вихованців дошкільного ... Читать дальше »

Просмотров: 102 | Добавил: Цветок | Дата: 06.12.2021 | Комментарии (0)

Неможливо уявити собі завершення зими без традиційного масляного тижня, за який кожен справжній українець встигає з’їсти таку кількість смачних млинців, що вистачить на весь рік. Масляна символізує прихід весни та пробудження природи. Древні слов’яни відзначали “проводи зими” та початок весни і весняного землеробства. В цей день вшановували Сонце, яке несло тепло і пробуджувало природу, тому й готували жертовний хліб, схожий на це - млинець. Сьогодні в нашому закладі відбулося святкування Масляної. Вихованці відтворили українські традиції, приготували безліч різних млинців. Яскраві емоції, піднесення і грайливий настрій, сподіваємося допоможуть пришвидшити прихід весни.

Просмотров: 374 | Добавил: Цветок | Дата: 15.03.2021 | Комментарии (0)

9 березня 1814 року з'явився на світ визначний поет, класик української літератури, мислитель , художник Тарас Григорович Шевченко. З учнями Громівської гімназії проведено літературну орбіту : "Слово про Кобзаря". Сьогодні слово Т.Г.Шевченка живе між нами, свідченням цього став вінок Шевченкової поезій.

#Шевченку207

Просмотров: 147 | Добавил: Цветок | Дата: 15.03.2021 | Комментарии (0)

В день жіночого свята хочемо привітати прекрасну половину людства, нести в світ любов, красу і гармонію. Учні Громівської гімназії бажають вам вічної краси, ніжності і величезної любові. Нехай у вас збуваються мрії, а кожен новий день приносить лише радість та посмішки!. Посміхайтеся і розквітайте цієї весни!

Просмотров: 165 | Добавил: Цветок | Дата: 15.03.2021 | Комментарии (0)

Що відбувається у голові підлітка, коли він зважується на потенційно смертельну дію та як говорити з дітьми про згубні ігри в соцмережах, щоб до вас дослухалися? Про це розповіла психіатр, доктор медичних наук Іванна Риткіс в інтерв'ю порталу Освіторія:

Просмотров: 156 | Добавил: Цветок | Дата: 15.03.2021 | Комментарии (0)

Із задоволенням та любов"ю до рідної мови завершився тиждень рідної мови. Учнями 5 класу було проведено цікаву і захоплюючу " Вікторину", під час якої було виявлено кращих знавців усної нородної творчості. Діти захоплено виконували нові завдання, декламували вірші, розповідали гуморески, розгадували ребуси, загадки.
Детальніше ↓ :

Просмотров: 170 | Добавил: Цветок | Дата: 15.03.2021 | Комментарии (0)

«  Апрель 2024  »