Четверг, 28.03.2024, 23:06

« 1 2 3 4 5 6 7 ... 14 15 »

Тиждень біології.

Вівторок. 08.12.2020

Учні Громівської гімназії сьогодні проникли в загадковий світ вірусів та розкрили їхні таємниці!

Цей цікавий флеш-моб для Вас!   Далі буде..

Перехід за посиланням!
Флеш-моб для вас..

Просмотров: 139 | Добавил: Цветок | Дата: 25.01.2021 | Комментарии (0)

7 грудня 2020 року в Громівській гімназії стартував тиждень біології.

Учнів чекають цікаві завдання, ребуси, головоломки, дидактичні ігри, вікторини. В ігровій формі діти отримують нові біологічні знання. До вподоби їм такі конкурси:

" Заморочки з бочки", " Хвилинка ерудита", "Жартівлива біологічна вікторина", " Гонка за лідером", " Ти мені - я тобі".

Просмотров: 99 | Добавил: Цветок | Дата: 25.01.2021 | Комментарии (0)

Переходьте за посиланням!
Громівська гімназія вітає зі святом всіх військовослужбовців..

6 грудня відзначають день Збройних сил України. Громівська гімназія вітає всіх військовослужбовців, які служили та продовжують служити в армії. Кожна держава має своє військо. У кожного з них є свої символи, які віддзеркалені у присязі. У воїнів Збройних сил України теж є святі слова, які глибоко переконливо визначають роль і призначення національного війська – служити українському народові. У відповідальний час народ завжди з особливою увагою дивиться на своїх захисників. Діти народу, українські воїни, разом з Україною витупають надійним гарантом суверенітету і цілісності держави. Для них служіння народу – найвища честь, покликання, обов’язок. Свято Збройних сил України – це данина пам’яті тисячам воїнів, які загинули в битвах за свободу, волю та н ... Читать дальше »

Просмотров: 96 | Добавил: Цветок | Дата: 25.01.2021 | Комментарии (0)

Щорічно, 1 грудня у всьому світі відзначають Всесвітній день боротьби зі СНІДом. З метою профілактики негативних явищ у молодіжному середовищі, зокрема, ВІЛ/СНІДу, та толерантного ставлення до хворих у Громівській гімназії проведено години спілкування "СНІД і ми. Попереджений, значить озброєний" діти переглядали відеоролики, презентацію та відповідали на запитання вікторини. Учні прийняли участь в акції "Молодь за здоровий спосіб життя" . На завершення школярі виготовили плакати, малюнки з закликом "Не дай СНІДу шанс!" та "Україна без СНІДу".

Просмотров: 107 | Добавил: Цветок | Дата: 25.01.2021 | Комментарии (0)

Щорічно у Громівській гімназії проводиться виставка дитячих композицій з овочів та фруктів «Дари осені» і кожного року вражають фантазія, талант та майстерність виконання робіт! З овочів, фруктів та квітів були створені неймовірні сюжети та аплікації. У виставці прийняли участь учні 1-9 класу . Батьки та учні довели, що їхній фантазії немає меж. Так тримати! Всі роботи, котрі були представлені на виставці , заслуговують похвали. Молодці!

Просмотров: 116 | Добавил: Цветок | Дата: 25.01.2021 | Комментарии (0)

14 жовтня - ми відзначаємо велике свято - День захисника України! Учні Громівської гімназії також прийняли участь,і вітають всіх захисників!!

Переходьте за посиланням, переглядайте, ставте вподобайку!
Привітання з Днем захисника України!

Просмотров: 107 | Добавил: Цветок | Дата: 25.01.2021 | Комментарии (0)

Привітання працівникам освіти від учнів 9 класу!
Шановні працівники освіти!

Щиро вітаємо Вас з професійним святом! Висловлюємо вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю.

Ваші серця завжди наповнені співчуттям, добротою і милою приємністю.

Цими чудовими якостями Ви щедро ділитесь з дітьми. Вам вірять, Вас люблять і шанують. Ви здійснюєте зв’язок часів, продовжуючись у своїх учнях.

Бажаємо Вам відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення і радості від роботи!

Просмотров: 103 | Добавил: Цветок | Дата: 25.01.2021 | Комментарии (0)

Про Національну дитячу гарячу лінію

Міністерство освіти і науки України повідомляє, що під час пандемії COVID - 19, життя мільйонів українських дітей тимчасово обмежується домівками та гаджетами, діти не знають, як самостійно розвязати певні супутні небезпечні виклики. Для цього створено Національну дитячу гарячу лінію, яка дає можливість звертатися у скрутній ситуації до консультантів Національної дитячої гарячої лінії в будні дні з 12.00 до 20.0 ... Читать дальше »

Просмотров: 381 | Добавил: Цветок | Дата: 25.05.2020 | Комментарии (0)