Четверг, 02.05.2024, 06:56

Бесіда "Профілактика правопорушень серед неповнолітніх"

В Громівській гімназії згідно річного плану проходить  місячник морально-правового виховання.  Сьогодні надто актуальною виступає проблема зростання правопорушень серед молоді. Поліцією спрямовуються всі зусилля по профілактиці дитячих правопорушень. З метою попередження та профілактики вчинення неповнолітніми злочинів та правопорушень у школах співробітники поліції проводять профілактичні бесіди із школярами.

10 лютого відбулась профілактична бесіда учнів з поліцейським офіцером громади Кухарук Олександром Андрійовичом та Данилюком Михайлом Анатолійовичом, старшим інспектором ювенальної превенції  Голоднюком Юрієм та інспектором ювенальної превенції Роздобудько Анною. Метою бесіди стала пропаганда правослухняної поведінки як у школі, так і в позаурочний час. Основним завданням зустрічі була розмова про те, як попередити та усунути негативні явища, пов’язані з жорстоким поводженням неповнолітніх стосовно однолітків.

Працівники поліції обговорили з учнями поняття «булінгу». З’ясовували його види і форми,  обговорили питання щодо його протидії. Інспектор поліції також розповіла учням про відповідальність за вчинення кримінальних та адміністративних правопорушень неповнолітніми. Окремо зупинились на злочинах проти життя і здоров’я, волі, честі та гідності особи.

У вході бесіди, підліткам надали інформацію про види правопорушень та злочинів, відповідальність за їх вчинення.
Дітям наголосили на тому, що потрібно вести правослухняний спосіб життя та дотримуватись правових і соціальних норм.

Переглядів: 233 | Додав: Цветок | Рейтинг: 0.0/0
Имя *: