Четверг, 02.05.2024, 04:07

23:11
День вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав та 32-а річниця виведення військ з Афганістану

15 лютого 2021 року виповнюється 32-га річниця виведення військ із Республіки Афганістан.

Відзначення цієї дати свідчить про глибоку повагу українського суспільства до людей, яким довелося в мирні повоєнні роки виконувати нелегкий інтернаціональний обов’язок в «гарячих точках»: Афганістані, Чилі, Іспанії, Єгипті, В’єтнамі, Єфіопії та інших країнах світу. З 1979 до 1989 року близько 150 тисяч українців пройшли через горнило Афганської війни...

Але багатьом солдатам не судилося ступити на рідну землю. Священною є пам’ять про їх героїзм та мужність при виконанні інтернаціонального обов’язку та  готовність платити найдорожчу ціну – своє життя. Школярі Громівської гімназії зустріли поважних жителів села Карнаухого Василя Семеновича та Кравченка Олександра Вікторовича, які безпосередньо брали  участь в бойових діях в Афганістані. Також були присутні матері воїнів Афганців Гребенюк Марія Пилипівна та Ковальчук Надія Феодосіївна. Разом з гостями діти хвилиною мовчання вшанували світлу пам'ять солдатів,  яких так і недочекалися їхні  рідні та близькі. Перейшовши в актову залу Василь Семенович розповів присутнім  як насправді пройходила його служба. Діти та дорослі уважно розглядаючи військові фото слухали історії Героя.

Схиляємо голови на знак шани та глибокої вдячності за подвиг та витримку!
Низький уклін батькам та матерям, які виховали Героїв.
Ми пам’ятаємо і завжди пам’ятатимемо про кожного воїна-інтернаціоналіста.
Бажаємо вам та вашим родинам мирного неба, міцного здоров’я, благополуччя і довгих років життя!

Переглядів: 230 | Додав: Цветок | Рейтинг: 0.0/0
Имя *: