Суббота, 11.05.2024, 21:14

7 грудня 2020 року, вже традиційно, відзначається Всесвітній день української хустки. Вперше його провели у 2019 році. У цей день ініціативна група з депутаток, громадських діячок, акторок театру та кіно, викладачок та інших жінок вирішили започаткувати Всеукраїнський день української хустки, запрошуючи долучитись до ініціативи популяризації у соціальних мережах невід’ємного елементу традиційного українського жіночого одягу – хустки.  Учні та вчителі долучились до відродження, поваги та пропагування наших українських традицій, адже це -  генетичні скарби нашого народу.

Просмотров: 180 | Добавил: Цветок | Дата: 07.12.2021 | Комментарии (0)

Сьогодні, 6 грудня, українці відзначають важливе державне свято – День Збройних сил України. Воно було встановлене постановою Верховної Ради України в 1993 році.

На ЗСУ, як відомо, покладаються оборона України, захист її суверенітету, територіальної цілісності і недоторканності. Військо забезпечує стримування збройної агресії проти України та відсіч їй, охорону повітряного та підводного простору держави.

Найкращі вітання сьогодні лунають на адресу українських воїнів з нагоди їхнього свята.

Сьогодні вітаємо нашу гордість і найцінніше багатство України – всіх її військовослужбовців. Ви – наші захисники, надія і опора. Ви – хранителі спокою та мирного неба над головою. Прийміть вітання з найкращими побажаннями: здоров'я, світлого настрою, успіхів на всіх фронтах!

Просмотров: 173 | Добавил: Цветок | Дата: 07.12.2021 | Комментарии (0)

Інтерактивність - це можливість двосторонньої взаємодії. Учнівський та вчительський колективи Громівської гімназії щиро вдячні за придбання інтерактивної панелі Паланською громадою. Панель - це наступне покоління мультимедійних дошок. Інтерактивний дисплей! 3D моделі по предметах! Середовище MOZABOOK! Ефективний засіб для навчання! Найкраща якість зображення незалежно від умов! Сенсорна панель працює при яскравому денному освітленні! Легка зміна місця розташування та простота у встановленні завдяки мобільній стійці, підключення лише одним кабелем!

Діти активно працюють  та здобувають нові знання , завдяки новому гаджету!

Просмотров: 134 | Добавил: Цветок | Дата: 07.12.2021 | Комментарии (0)

24 листопада учні Громівської гімназії взяли участь у Всеукраїнському конкурсі з англійської мови "Гринвіч", який проводиться щороку.

Бажаємо успіхів нашим юним знавцям англійської мови, сподіваємось на гарні результати!

Просмотров: 137 | Добавил: Цветок | Дата: 07.12.2021 | Комментарии (0)

Канікули, а для учнів Громівської гімназії, це ще й цікава екскурсія до Державного історико-культурного заповідника "Трипільська культура" село Легедзине, розташованого під відкритим небом, у якому відтворено поселення трипільців у натуральну величину. Окрім неймовірних споруд-гігантів, які вдалося відтворити, у музеї  ми ми побачили : посуд та його фрагменти; знаряддя праці із кісток та каміння; глиняні статуетки тварин та людей, яким понад 5 тисяч років; наконечники для стріл. Особлива подяка директору Владиславу Васильовичу Чабанюку!

Також ми не могли оминути Памятник героям-прикордонникам і службовим собакам поблизу с. Легедзине

Просмотров: 112 | Добавил: Цветок | Дата: 07.12.2021 | Комментарии (0)

«  Декабрь 2021  »