Пятница, 10.05.2024, 16:59

« 1 2 ... 10 11 12 13 14 15 »

День вишиванки – свято національної єдності, покликане зберегти споконвічні народні традиції та об’єднати українців.

Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров’я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам’яті. За традицією, вишита сорочка передавалася з покоління в покоління, із роду в рід як родинна реліквія. Цей український оберіг пройшов крізь віки й нині символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до Батьківщини.

Просмотров: 400 | Добавил: Цветок | Дата: 22.05.2018 | Комментарии (0)

Це свято народилося у далекій Америці. Започаткувала це свято Анна Джарвіс. 9 травня 1905 року вона втратила свою матір. Ця велика втрата надихнула її на велику подвижницьку працю: вона написала тисячі листів до державних чиновників, політиків, священиків, щоб ті прийняли державне рішення і один день на рік присвятили матерям — таким чином суспільство мало б віддати шану найдорожчій людині на світі, якою є Мати. 1910 року губернатор американського штату Західна Вірджинія видав прокламацію про святкування Дня Матері. Громадський рух поширювався усіма штатами Сполучених Штатів Америки, і у 1914 році президент Вільсон підписав резолюцію Конгресу, в якій День Матері було оголошено державним святом. Невдовзі 43 держави ... Читать дальше »

Просмотров: 377 | Добавил: Цветок | Дата: 14.05.2018 | Комментарии (0)

З 23 по 26 квітня у навчальному закладі проведені заходи:

Просмотров: 435 | Добавил: Цветок | Дата: 02.05.2018 | Комментарии (0)

В Громівському НВК з 12 по 15 лютого проведено заходи:

- тематичні години спілкування "Відлуння афганських гір";

- в бібліотеці оформлено виставку художньої літератури "Афганськими дорогами";

- учні відвідали батьків загиблого воїна-інтернаціоналіста Гребенюка Володимира Миколайовича. Поклали квіти до його могили. ... Читать дальше »

Просмотров: 425 | Добавил: Цветок | Дата: 16.02.2018 | Комментарии (0)

У нашій школі в холодний лютневий день на душі тепло як ніколи, а все навкруги заполонили відчуття романтики та щастя.

Зранку почала працювати святкова пошта, скринька листівок була переповнена валентинками. Проведений святковий концерт шкільних талантів "Мистецький дивокрай Уманщини" присвячений дню закоханих. Учасники конкурсу подарували краплинку своєї доброти, любові всім присутнім та переконали в тому, що День закоханих - свято чудес, яскравих вражень і кохання.

Просмотров: 350 | Добавил: Цветок | Дата: 16.02.2018 | Комментарии (0)

Новорічні свята - чарівні. У переддень Нового року, 28 грудня 2017 року, для учнів школи пройшло Новорічне свято. В цей час ми всі знову починаємо вірити в казку, сподіваємося на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадуємо бажання. А щоб ці бажання здійснилися, учням потрібно було підготувати казкову атмосферу - прикрасити новорічну ялинку, залу сніжинками, гірляндами та іграшками.

Новорічне свято відбулося в три тури:

Вихованці дошкільного підрозділу побували у новорічній казці.

Учні 1-5 класів мандрували зимовим лісом з казковими геро ... Читать дальше »

Просмотров: 498 | Добавил: Цветок | Дата: 03.01.2018 | Комментарии (0)

З–поміж найбільших зимових свят чи не найвеселішим та найочікуванішим є день Андрія, 13 грудня, коли, за українським звичаєм, сільська молодь збиралася в одній хаті на так званих «великих» вечорницях, влаштовуючи  усілякі забави.
Де  панує  неповторний  дух жартів та веселих пісень.
З метою відтворення обряду проведення вечорниць у Громівському НВК  проведені українські вечорниці. Тут було розкрито красу обряду. Учні мали велике бажання відроджувати і оберігати народні звичаї, робити добре і мудре.
Це було свято народної мудрості та свято української народної пісні, бо які ж вечорниці без неї – милої, веселої, дорогої нам з дитинства – української народної пісні.
Веселі конкурси, чарівне ворожіння, смачна калита - все дарувало радість. Але осо ... Читать дальше »

Просмотров: 443 | Добавил: Цветок | Дата: 17.12.2017 | Комментарии (0)

Чорні дні голодомору, мов рана, що не заживає,

Вони крізь час тривожать душу, і спокою вона не має...

Голод був найбільшою катастрофою, яку пережила Україна - по кількості жертв та людських страждань.

Хай пам'ять про всіх невинно закатованих згуртує, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі.

Просмотров: 431 | Добавил: Цветок | Дата: 08.12.2017 | Комментарии (0)

З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи в навчальному закладі проведено  заходи:
1. Усний журнал "Пам'ятаємо. Шануємо. Віримо." (9-11 кл)
2. Перегляд та обговорення фільму на тему: "Україна - територія гідності." (10 кл)
3. Година спілкування " День Гідності та Свободи. Революція Гідності" (5-11 клас)
4. Година спілкування: "Пам'ятаємо" (9 клас)
5. Виховні години:" Ми вільні громадяни" (1-4 класи)
6. Виховний захід до Дня Гідності та Свободи (1-11 кл.)

Просмотров: 382 | Добавил: Цветок | Дата: 22.11.2017 | Комментарии (0)

«  Май 2024  »