Пятница, 10.05.2024, 02:09

« 1 2 ... 11 12 13 14 15 »

Зі святом дозвольте нам Вас привітати.
Щастя, здоров’я, добра побажати,
Пошани, тепла та й довгого віку,
Кохання і віри, багатства без ліку.

Працюється легко Вам хай і живеться,
А все, що в думках, хай одразу вдається,
З Днем вчителя щиро ми всі Вас вітаємо,
Всього Вам найкращого в світі бажаємо.

Просмотров: 424 | Добавил: Цветок | Дата: 06.10.2017 | Комментарии (0)

З нагоди Всеукраїнського Дня миру в навчальному закладі проведено ряд заходів:

• Загальношкільний виховний захід «Міжнародний День миру»;
  • виставка дитячих малюнків «Мир очима дітей»;
  • ... Читать дальше »
Просмотров: 412 | Добавил: Цветок | Дата: 06.10.2017 | Комментарии (0)

В рамках Дня Європи в школі проведено заходи: перегляд презентацій Україна серед європейських держав. З учнями 1-11 класів класні керівники провели тематичні бесіди. Учні 4 класу та класний керівник Левицька Світлана Петрівна підготували кулінарний ярмарок "Родзинки їз кухні європейських країн", з учнями 10 класу вчителем географії Аргат Іриною Валентинівною проведена вікторина"Батьківщина знаменитостей Європи ". У шкільній бібліотеці організована книжкова виставка "Література європейських авторів".
Просмотров: 445 | Добавил: Цветок | Дата: 23.05.2017 | Комментарии (0)

Вишиванка - це наша національна гордість. Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров’я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам’яті. За традицією вишита сорочка передавалася з покоління в покоління, з роду в рід, як родинна реліквія. Цей український оберіг пройшов крізь віки й нині символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до Батьківщини.

18 травня учні та вчителі нашої школи долучилися до свята, школа переповнилася різнобарвними візерунками української вишиванки.

Протягом дня проведено: інформаційно-пізнавальні хвилинки, бесіди, виховний захід "Чарівна краса вишиванки".

Просмотров: 403 | Добавил: Цветок | Дата: 23.05.2017 | Комментарии (0)

З нагоди Дня матері в навчальному закладі проведено виховний захід « З любов’ю до матері».

Години спілкування, бесіди «Родина, родинне виховання»;

Пісенний конкурс « Любій матусі»

Виставка літератури періодичних видань з питань сім’ї, родинного виховання

Просмотров: 376 | Добавил: Цветок | Дата: 13.05.2017 | Комментарии (0)

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку винекнення надзвичайних ситуацій, 11 травня у Громівському НВК відбувся День цивільного захисту.

Учні школи удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти, щоб захистити своє здоров'я та життя.

Вранці школярі зібрались на лінійку, де було оголошено план проведення Дня цивільного захисту.

На першому уроці у цікавій та змістовній формі класні керівники розповіли дітям про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в п ... Читать дальше »

Просмотров: 414 | Добавил: Цветок | Дата: 13.05.2017 | Комментарии (0)

З нагоди Дня пам'яті та примирення, і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у Громівському НВК проведено ряд заходів:

- конкурс малюнків "За мир в усьому світі" (1-6 клас)

- бесіди та тематичні виховні години "День пам'яті і примирення. День Перемоги" (1-11 кл)

- упорядкування пам'ятних місць (10-11 кл)

- мітинг пам'яті, покладання квітів до пм'ятних знаків

Просмотров: 429 | Добавил: Цветок | Дата: 11.05.2017 | Комментарии (0)

В Громівському НВК організовано проведення виховних заходів  у зв'язку з відзначенням 31-х роковин Чорнобильської катастрофи, а саме:                                                                                                                            1. З учнями 1-4 класів,класними керівниками  проведені бесіди "Чорна трагедія на кольоровій землі".      2. З учнями 5-11 класів, проведені години спілкування "Важкий тягар Чорнобильського неба".                   &n ... Читать дальше »

Просмотров: 441 | Добавил: Цветок | Дата: 28.04.2017 | Комментарии (0)

З метою вшанування пам'яті жертв нацизму, в'язнів "таборів смерті", та привернення уваги учнівської молоді до однієї з жахливих сторінок Другої світової війни в Громівському НВК організовано проведення заходів у зв'язку з 80-роковинами Великого терору-масових політичних репресій 1937-1938 років, а саме: з учнями 1-4 класів проведені бесіди, 5,6 класів-виховні години, 8-11 -години спілкування, приурочені цій даті.

Просмотров: 391 | Добавил: Цветок | Дата: 18.04.2017 | Комментарии (0)

21 лютого у Громівському НВК відзначено Міжнародний день рідної мови, який розпочався загальношкільною лінійкою "О, слово рідне! Хто без тебе я?"

Протягом дня відбулися такі заходи: тематичні виховні години; конкурси віршів, малюнків, плакатів.

Проведені заходи сприяють розширенню та поглибленню знань про свою країну, традиції та звичаї, рідну мову; розвивають прагнення бути свідомим громадянином України; формують патріотизм, людяність, добро, милосердя та працьовитість

Просмотров: 421 | Добавил: Цветок | Дата: 23.02.2017 | Комментарии (0)

«  Май 2024  »